Diego Costa Beşiktaştransferinde Son Dakika. Siyah-Beyazlılar Oyuncuyu Alacak.

Diego Costa BeşiktaşTransferinde Son Dakika. Siyah-beyazlılar oyuncuyu alacak.

Daha Fazla Göster

Diego Costa transferini gerçekleştirmek isteyen Beşiktaş Spor Kulübü, transfer noktasında sona geliyor.

 

Diego Costa Beşiktaş ile bir süredir görüşmede olduğu yıldız oyunculardandır. Oyuncunun şampiyonlar liginde oynama isteği üzerine teklifle ilerleyen Siyah-beyazlı ekip, oyuncunun transferi hakkında son adımları atıyor. Oyuncuyu almak isteyen ekip son kez teklif noktasında geri çekilmiyorlar.

 

Diego Costa Beşiktaş

 

Diego Costa Beşiktaş ile transfer işlemini gerçekleştirmek için 3. defa masaya geçiyorlar.

Bonservisi elinde olan oyuncu için iletişime geçen Siyah-beyazlı ekip, son kez masaya oturacaklarını belirterek ilerleme kaydetmeye gidiyorlar. Mali konuda üst tabaka maaş isteyen oyuncu hakkında olumlu bakamayan Siyah-beyazlı ekip, oyuncunun indirim noktasında 3,5 milyon Euro’ya inmesi taktirinde transferin gerçekleşeceği haberini bildirdiler. Bu haber neticesinde ise Vincent Aboubakar yerine düşündükleri Diego Costa’nın marka golcü niteliğinde pozisyon almasını planlıyorlar.

 

Diego Costa Beşiktaştransferinde Son Dakika. Siyah-Beyazlılar Oyuncuyu Alacak.

 

Yıldız oyuncu indirimi kabul etti.

Bonservisi elinde olan Costa hakkında indirim talebiyle birlikte harekete geçen Siyah-beyazlı ekip, istediği fiyat noktasında 3,5 milyon euro maaşını kabul ederek oynamak istediğini belirtti. Ayriyeten not geçerek imza parasının da gerek olmadığını ve istemediğini söyledi. 32 yaşındaki tecrübeli futbolcunun Şampiyonlar Ligi’nde boy göstermeye devam edeceği yönünde ilerlemek istediğini söylemesi nedeniyle de Beşiktaş’ta oynamaya niyetli olmaktadır. Bu durumda bir miktar daha düşürme neticesinde 3. kez masaya oturarak son görüşmeleri sağlayacaklar.

 

Diego Costa Beşiktaştransferinde Son Dakika. Siyah-Beyazlılar Oyuncuyu Alacak.

 

SON DAKIKA HEDEF MAXIM

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!