Chuba Akpom Beşiktaş Ile Anlaşmaya Varıyor. 

Chuba Akpom Beşiktaş ile anlaşmaya varıyor.

Daha Fazla Göster

Chuba Akpom Beşiktaş ile anlaşmaya varıyor.

Bir süredir Chuba Akpom Beşiktaş ile görüştüğü biliniyordu. Bu görüşmeler sonucunda ise Sergen Yalçın ile devam edebileceği söylendi.

 

Chuba Akpom Beşiktaş Ile Anlaşmaya Varıyor. 

 

Transfer sürecinde yeni sezonu baz alarak hızlı ilerleyen Beşiktaş’ın yabancı oyuncu sınırlamayı zorladığı görünmeye başladı. Süreç içerisinde gerçekleştirdiği transferlerle dikkat çeken Siyah-beyazlıların bir süredir anlaşmaya çalıştığı Akpom ile son aşamalara geldiği söylendi.

 

Chuba Akpom Beşiktaş Ile Anlaşmaya Varıyor. 

 

Sergen Yalçın’ın şampiyonluk ardından hızını kesmemesiyle dikkat çekmeye başladığı görülüyor. Rachid Ghezzal ile anlaşmayı başaran Yalçın’ın sıradaki hedefi ise 25 yaşındaki İngiliz golcü oldu. Bir süredir görüşmelerin olumlu gittiği söylenilen futbolcunun pazarlık sürecinde kaldıkları ifade ediliyor.

 

Bir Süredir Chuba Akpom Beşiktaş Ile Görüştüğü Biliniyordu. Bu Görüşmeler Sonucunda Ise Sergen Yalçın Ile Devam Edebileceği Söylendi.

 

4 milyon euro beklerken 2 milyon euro dediler.

Kadro planlamasında yeri bulunan yeni sezon golcüsünün Middlesbrough formasını giydiği biliniyor. Pazarlığın son aşamalarına yaklaşıldığı belirtilen İngiliz golcüye “Bizi bekle” diyerek mesaj verildiği söylendi. Ahmet Nur Çebi tarafından gelen açıklamaya göre futbolcuya 2 milyon euro bonservis teklifinden fazlasını karşılayamayacağını açıklarken oyuncunun 3-4 milyon euro aralığında teklif beklediği dile getirildi.

Oyuncunun isteklerinin karşılanması halinde imza sürecine geçileceği söyleniyor. Bu durumdan rahatsız olan Sergen Yalçın ise Chuba Akpom için sınırları zorlamaya niyetli olduğunu vurguladı. Ahmet Nur Çebi‘den gelecek son açıklamaya göre ilerleneceği söyleniyor.

 

MORUTAN’I BEKLİYORLAR. 22 YAŞINDAKİ YILDIZ LİSTEDE

SPORLIVE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!