Beşiktaş'Tan Iki Yıldız Imzası Geliyor. Son Dakika Spor Haberleri

Beşiktaş’tan iki yıldız imzası geliyor. Hazırlıklar yolda

Daha Fazla Göster

Beşiktaş’tan iki yıldız imzası geliyor. Son dakika spor haberleri

Son dakika spor haberleri : Beşiktaş’tan iki yıldız imzası geliyor. Rachid Ghezzal ve Rosier imza atmayı kabul ettiklerini ifade ettiler.

 

Beşiktaş'Tan Iki Yıldız Imzası Geliyor. Son Dakika Spor Haberleri

 

Transfer noktasında hızlı davranan Beşiktaş’ın Sergen Yalçın direktörlüğünde birçok ismi kadrosuna kattı. Yeni sezona hızlı başlayan Beşiktaş’ın iki ismi daha bünyesine katarak güçlerine güç kattıklarını duyurdular.

Galatasaray’ın da hedefinde olduğu oyuncuyu alamamasıyla beraberinde Beşiktaş yeni ismi değerlendirecek gibi gözüküyor. Sergen Yalçın’ın Douglas ile ayrılığını imzalamasıyla birlikte bir süredir anlaşmaya çalıştığı futbolcularda son noktalara ulaştı.

 

Beşiktaş'Tan Iki Yıldız Imzası Geliyor. Son Dakika Spor Haberleri

 

Ghezzal ile 4 yıllık anlaşmaya varıldığı söylenmesi üzerine tecrübeli futbolcunun bonservisi alınacağı biliniyor. 2,7 milyon euro ile teklifin açıldığı futbolcunun Leicester City’den gelecek cevap için beklendiği açıklandı. Rosier için 1 yıl opsiyonluk kiralık hakkını kullanarak sınırları aşmak istemediklerini açıkladı. 4,5 milyon euro ile Sporting kulübüne anlaşma teklif eden Beşiktaş’ın 24 yaşındaki sağ bek için sezon sonunda zorunlu satın alma opsiyonuna karşı kalacağı söyleniyor.

 

Beşiktaş'Tan Iki Yıldız Imzası Geliyor. Son Dakika Spor Haberleri

 

Beşiktaş artık iki yıldızı kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Şampiyonluk sözünün arkasında durmaya çalışan Yalçın’ın çalışmalara son sürat devam ettiği biliniyor. Aradığı isimlere kavuşmaya hazırlanan Yalçın, iki yıldızın da imza atacağını kartalların camiasına duyurdu. Rachid Ghezzal ve Rosier ile anlaşmanın son noktalarına geldiğini ifade eden Beşiktaş, imzaların yakında atılacağı söylendi.

Beşiktaş’tan iki yıldız imzası gelmesiyle birlikte yabancı oyuncu sınırlamasına uyarak hareket edeceklerini dile getirdiler. Ahmet Nur Çebi’nin sınırları zorlayarak 18 milyon euro değerinde ki bir oyuncuyu daha kadroya almayı planladıklarını dile getirdi.

 

DOUGLAS BEŞİKTAŞ İLE YOLLARINI AYIRDI. İŞTE YENİ TAKIMI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!