1042246815_0_19_1200_669_1000X541_80_0_0_8B8A085344Fa666Aa88Bf301De27B6D5

Beşiktaş’ta Yönetime Tepki Artıyor !

Daha Fazla Göster

Beşiktaş’ta Yönetime Tepki Artıyor !

2020-2021 sezonunu iki kupayla noktalamasına rağmen imza süresinin uzamasından dolayı Beşiktaş’ta yönetime tepki artıyor ! Özellikle taraftarların tepkisini çeken bu noktada iki kritik isim ön plana çıkıyor: Sergen Yalçın ve Ghezzal.

Beşiktaş’ta Yönetime Tepki Artıyor!

Beşiktaş’ta Sular Neden Durulmuyor?

Zorlu pandemi sürecinde, eksikleri ve santrafor sıkıntısına rağmen çifte kupayı kaldıran Beşiktaş, son 1 aydır mukavele krizi ile karşı karşıya! Transfer sürecinde Vincent Aboubakar Suudi Arabistan’ın önemli takımlarından Al Nassr’a transferini gerçekleştirdi.

Şu anda ise Sergen Yalçın’la sözleşmenin hala imzalanmamış olması Beşiktaş’ta suların durulmamasının sebebi olarak gösterebileceğimiz en etkili neden. Taraftarlar, sosyal medya hesapları üzerinden Sergen Yalçın’ın sözleşmesinin imzalanmamasını; Türkiye Futbol Federasyonu’na göre Beşiktaş’ın teknik direktörsüz görünmesini fazlasıyla eleştirdi.

Beşiktaş Yönetimine Ghezzal Tepkisi!

Beşiktaş’ın bu sezon en etkili futbolcuları arasında yer alan Rachid Ghezzal krizi de henüz sonlanmış değil. Vincent Aboubakar’ın ardından, Al Nassr yetkililerin şu andaki hedefi ise Rachid Ghezzal oldu. Arap basınında yer alan All Nassr yetkililerinin Ghezzal ile anlaştığı haberleri, taraftarın Beşiktaş yönetimine olan tepkisini daha da arttırdı! Arap basınında yer alan haberlere göre Cezayirli futbolcu için senelik olarak Al Nassr kulübünün 6 milyon Euro ödeyeceği iddia ediliyor. Aynı zamanda bonuslarla birlikte bu miktarın 10 milyon Euro’ya kadar çıkacağı iddia edilen bir başka haber.

Beşiktaş’ta Yönetime Tepki Artıyor!

Beşiktaş taraftarı, imzaların gecikmesinden dolayı giden bu değerlerinden sonra yönetime oldukça tepki yağdırdı. Taraftarın sosyal medya üzerinden tepkisi, özellikle Sergen Yalçın ile mukavele imzalanana kadar da devam edeceği görülüyor!

Instagram’da gezinirken son dakika haberlerine anında ulaşmak istiyorsanız bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!