1159418

Beşiktaş Yöneticisi Erol Kaynar Resmen İstifa Etti!

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Yöneticisi Erol Kaynar Resmen İstifa Etti!

Beşiktaş Yöneticisi Erol Kaynar Resmen İstifa Etti!

Beşiktaş Yöneticisi Erol Kaynar Resmen İstifa Etti! Beşiktaş Kulübünün İletişim ve Medyadan Sorumlu olan Erol kaynar görevinden resmen istifa etti. Erol Kaynar, istifa etmesinin sebebini işine karışılması konusunda duyduğu rahatsızlık nedeniyle kendi isteğiyle görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Erol Kaynar işine karışıldığı için istifa etti

2000-2002 yıllarında başarılı bir kulüp olan Beşiktaş’ta hem yönetim kurulunda hem de basın sözcülüğü görevini yaptı. Ahmet Nur Cebi’nin Kulüp başkanlığı görevi sırasında kulübün iletişim ve medyasından sorumlu başkan danışmanı olarak görevini yapmaktaydı. İstifa etmesinin sebebini işine karışılmasından duyduğu rahatsızlık sebebi ile açıklamasının ardından nedeni anlaşıldı.

Beşiktaş’tan istifa eden Erol Kaynar kimdir?

Erol Kaynar

Yazdığı biyografisinde Galata Kulesi’nde tesadüf olarak bu işe başladığını söylüyor. Dj’lik yapan daha sonra işletmecilikten keyif aldığını düşünen Kaynar daha sonra mutfağa giriyor. Ailesinin bir tarafı İzmir, bir tarafı Anadoludan.

Kabataş Lisesi’nde Aksaray İktisadi Ticari Bilimler mezunudur. 1994-1996 Yılları arasında Beylerbeyi Spor Kulübü Yönetim Kurul Başkanlığı görevini yapmıştır. 2000-2002 Yıllarında ise Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği ve Basın Sözcülüğü aynı zamanda Sabah Gazatesi’nde 3 yıl süren köşe yazarlığıda yapmıştır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!