Beşiktaş Veda Edecek Isimleri Açıkladı.

Beşiktaş veda edecek isimleri açıkladı.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş veda edecek isimleri açıkladı.

Beşiktaş veda listesini açıkladı. Gönderilecek oyuncuların sebepleri belirtildi.

 

Beşiktaş Veda Edecek Isimleri Açıkladı.

 

Beşiktaş veda edebilecek oyuncular noktasında kararını verdi. Kararında belirtilen oyuncuların verimsizliği ve fiyat gibi nedenleri ele aldığı düşünülen siyah-beyazlılar, yeni isimlere yelken açabilir.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün gündemde Sergen Yalçın ile anlaşma imzalaması üzerine yeni oyuncu listesine 5-6 isim daha ekledi. Bunun yanı sıra gelir elde etmek isteyen Beşiktaş ise, birkaç oyuncuya veda edeceğini söyledi. Bu isimlerin verimsizliği ve fiyatı açısından ise alternatiflerinin de olabileceği söyleniyor. Sözleşmesi yenilenmeyecek oyuncuların ise isimleri listelendi.

 

Beşiktaş Veda Listesini Açıkladı. Gönderilecek Oyuncuların Sebepleri Belirtildi.

 

Beşiktaş 8+6 şeklinde yerli verim almak adına yeni adımlar atmak zorunda kaldı. Yabancı kuralına uymaya çalışan kulüp, ayrılacak isimlerin listesini açıklarken bunlara eklemenin de yapılabileceği düşünülüyor. Sergen Yalçın’ın aklındaki isimlerin açıklanması üzerine ise alternatif isimlerden hala bir cevap alınamadı.

GÖNDERİLECEK İSİMLER AÇIKLANDI.

Geçtiğimiz sezon kiralık şekilde performans sergileyen Tyler Boyd ve Jeremian Lens’in gönderilmesi beklenirken bunlara alternatif olarak Douglas ve Hasic’in yanlarında gelir getirmesi bekleniyor. Alex Teixeira için transfer planları yapan Beşiktaş’ın bir diğer ismi ise Adem Ljajic oldu. Fenerbahçe’nin transfer etmek istediği Ljajic için kolları sıvamasıyla birlikte Beşiktaş’tan gidecek isim olarak listede yer aldı. Verim noktasında yararlanılamayan bir oyuncu olarak rapor eden Yalçın, fiyat anlamında da zarara uğrattığını düşünüyor. Sergen Yalçın’ın yerli oyunculardan iki tane belirlediği oyuncu ise Güven Yalçın ve Umut Nayir oldu.

 

FENERBAHÇE YÖNTEMİNİ DEĞİŞTİRDİ. DEĞİŞİKLİĞE GİDİYOR.

SPORLIVE INSTAGRAM’DA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!