Beşiktaş Transfer Haberi: Ghezzal Ile Anlaşıldı !

Beşiktaş Transfer Haberi: Ghezzal ile Anlaşıldı !

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Transfer Haberi: Ghezzal ile Anlaşıldı !

Beşiktaş haberleri, Beşiktaş transfer haberleri, Beşiktaş transfer söylentileri, Beşiktaş transfer dedikoduları, Beşiktaş transfer gündemi gibi sorularınıza tek cevap sporlive.net’te.

Beşiktaş Transfer Haberi: Ghezzal Ile Anlaşıldı !

Beşiktaş için geride bıraktığımız sezonda oldukça güzel bir sezon geçiren ve asist kralı tacını takan Rachid Ghezzal’ın transferi spor haberlerinin gündemine oturmuş durumda. Yeni sezon konusunda çalışmalarına hız kazandıran Beşitkaş’ın bu transferde mutlu sona çok çok yakın olduğu öğrenildi.

Beşiktaş Transfer Haberi: Ghezzal Ile Anlaşıldı !

Beşiktaş adına geride bıraktığımız sezon oldukça başarılı bir dönem geçiren ve asist kralı olan Rachid Ghezzal’ın transferi spor haberlerinin gündemine oturmuş durumda. TRT Spor’da yayınlanan ‘Gündem Futbol Transfer’ programında konuşma yapan gazeteci Fatih Doğan, ‘Ghezzal ile Beşiktaş anlaşmaya vardı. Ghezzal, Leicester City ile ilk görüşmeyi gerçekleştirecek ve ardından “Beşiktaş ile anlaşmayı sağladım, kolaylık sağlamanızı bekliyorum” diyecek. Şimdi top diğer tarafa atılmış durumda. Bire bir görüşme gerçekleştridiğim yönetim kurulu üyesi de ‘Ghezzal’dan haber bekliyoruz, gördüğümüz kadarıyla gelişmeler olumlu yönde‘ dedi” şeklinde açıklamalar yaptı.

Rachid Ghezzal Kariyer Rekoruna Koşuyor! - Fotomaç

Instagram’da son dakika haberlerine ulaşmak için buradaki linkten bizi takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!