Beşiktaş Sürpriz Golcü Ile Tanıştı. Luuk De Jong

Beşiktaş Sürpriz Golcü ile tanıştı.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Sürpriz Golcü ile tanıştı. Luuk De Jong

Beşiktaş Sürpriz Golcü Luuk De Jong ile tanıştı. Bonservis anlaşmaları sonuçlandıktan sonra transferi gerçekleşebileceği söyleniyor.

 

Beşiktaş Sürpriz Golcü Ile Tanıştı. Luuk De Jong

 

 

Beşiktaş’ın Aboubakar ayrılığından sonra yeni golcü arayışında son basamakları çıkmaya başladığı dile getirildi. Bir süre önce gündeminde tuttukları futbolcu tekrar öneri üzerine müjde haber olarak gelebileceği iddia edildi.

Kartalların listesine göre opsiyonluk kiralama olarak belirlenen futbolcu öncesinde Diego Costa ile ilgilenen Beşiktaş’ın sakatlıklar nedeniyle geri plana atmasıyla yelkenlerini yeni oyunculara açmaya karar vermişti. Bunun üzerine ise tekrar listeye eklenen futbolcunun 2-3 haftalık bir süre dahilinde idmanlara geçeceği söylendi.

 

 

Beşiktaş Sürpriz Golcü Ile Tanıştı. Luuk De Jong

 

Luuk De Jong, 494 maçta 201 gol sahibi ve 104 asiste sahip

30 yaşındaki tecrübeli oyuncunun talibi olarak Beşiktaş’tan sonra bir takım daha çıktı. PSV Eindhoven tarafından oyuncunun daha önceden transferi gerçekleştirilme ihtimali yüksek iken ertelenmişti. Bunun üzerine ise tekrar rekabete girileceği vurgulandı.

Beşiktaş sürpriz golcü hakkında kariyeri boyunca 494 maçta 201 gol ve 104 asiste sahip olduğunu açıkladı. Piyasa değeri 10 milyon euro olan oyuncun performansı nedeniyle birçok takımdan da teklif aldığı düşünülüyor.

 

ONYEKURU’YA RESMİ TEKLİF GELDİ.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!