Beşiktaş Sergen Yalçın Ile Sözleşmeye Gidiyor. Transfer Haberleri

Beşiktaş Sergen Yalçın’ı Bekliyor. Transferler hakkında detaylar.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Spor Kulübü, yapmış olduğu sözleşmelerin yenilenmesi ve transferlerin onaylanması için teknik adamdan söz bekliyor. Sergen Yalçın ise bu konuda detaylı bir sitem etti ve açıklamasını dile getirdi.

 

Beşiktaş Sergen Yalçın'I Bekliyor. Transfer Onayları Hala Sürecini Koruyor. Spor Haberleri

 

Beşiktaş Sergen Yalçın’ı Bekliyor. Transfer yapmak için adım atan Siyah-beyazlılar, bazı oyuncularla sözleşme imzaladı. İmzaladığı sözleşmeler sonrasında ise sözleşme yenilenmesi gereken oyuncular hakkında kararlar aldı. Bu konuda ise yine son söz Sergen Yalçın’a kaldı.

 

Beşiktaş Sergen Yalçın’ı Bekliyor. Sergen Yalçın Sinirlendi.

Teknik adam, uzun süredir Beşiktaş’ın eski yıldız oyuncularındandı. Oyunculuğu ardından bir süre hayatına kendi çapında devam eden Yalçın, Beşiktaş’a teknik direktör olarak atandı. Atandığı süreç içerisinde altına imza attığı başarılarla gündeme geldi. Gündemde duran Sergen Yalçın, Beşiktaş’ın yeni sözleşmeler sonrasında kendi sözleşmesine dair tazminat maddesi eklendi. Sözleşme yenileme durumuna tazminat maddelerine sinirlenen Yalçın “Başarılı oldukça devam edeceğim. Uzun sözleşmeye ihtiyacım falan yok. Korunmaya da ihtiyacım yok. Ekstra bir madde istemiyorum. Bu Benim Beşiktaş ile aramda olan bir şey. Bu söz konusu dahi olamaz.” diyerek sözlerini dile getirdi.

 

 

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!