Beşiktaş Mitrovic'I Istedi. Diego Costa Yerine Gelecek Alternatifler Bulundu.

Beşiktaş Mitrovic için harekete geçti. Diego Costa yerine gelecek alternatifler bulundu.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Mitrovic alternatifi. Diego Costa yerine gelecek alternatifler bulundu.

Beşiktaş Mitrovic alternatifi için adım attı. Diego Costa sürecinin bekletilmesi noktasında Sergen Yalçın komut verdi. Yeni oyuncu süreçlerinin değiştirileceği belirtiliyor.

Beşiktaş Mitrovic'I Istedi. Diego Costa Yerine Gelecek Alternatifler Bulundu.

 

Beşiktaş Mitrovic alternatifi adına bir gelişmeye adım attı. Diego Costa gibi yıldız bir isimle çalışmayı çok isteyen Sergen Yalçın, yeni oyuncu için adımlarını atmaya başladı. Listesinde belirlediği isimlere tekliflerini listeleyen Yalçın, şampiyonluk yolunda tekrar adımlar yerine yeni adımlar atabileceğini düşünüyor. Bu adımların en ilgi çekeni olacak ise yıldız oyuncular olacağını düşünüyor.

 

Beşiktaş Diego Costa için harekete geçtiği vakit bazı alternatifler noktasında adımlar atmaya başladı. Bu adımların sebebinin transfer gerçekleşmemesi durumunda bir yedek plan anlamında kalacaktı. Beşiktaş Mitrovic isimli oyuncu noktasında öneri alması üzerine Diego Costa’nın alternatifi olabilecek oyuncular listesini açıkladı. Bu oyuncuların forvet ve golcü rollerinde olabileceği için daha çok yıldız oyuncuların liste alacağı biliniyor.

 

Beşiktaş Mitrovic'I Istedi. Diego Costa Yerine Gelecek Alternatifler Bulundu.

 

Beşiktaş Mitrovic alternatifi. Beşiktaş Diego Costa ile anlaşamazsa yeni oyuncu arayışını belirleyecek.

Bu sezon içerisinde Şampiyonlar Ligi içerisinde boy gösterecek olan Beşiktaş, güçlü kadro adına bir adım attı ve devamını getirmeyi istiyor. Yıldız oyuncu ile kalmayıp takımla uyumluluğunu tamamlamak için çalışmalara başlayan Sergen Yalçın ile düğmeye basan Siyah-beyazlıların 5 isim ile anlaşmayı planlıyor. Bunların başında gelen ise Diego Costa, transferlerin gerçekleşmesi için çabalayan Beşiktaş Mitrovic alternatifi olarak bir not aldı. Diego Costa olmaz ise belirlenecek oyunculardan biri olan Mitrovic ile sınırlı kalmak istemediler.

 

Anlaşmak durumları için Mitrovic ile sınırlı kalmak istemeyen Beşiktaş’ın Serdağ Sarıdağ, Salih Uçan ve Kenan Karaman gibi isimleri kadroya katmak için kolları sıvadılar. Siyah-beyazlı takımların planlarının sıralamasında Lens ve Douglas isimli iki oyuncu içinde tekliflerini hazırladıkları biliniyor. Temmuz ayı içerisinde 5 kadar transferi gerçekleştirmeyi hedefleyen Beşiktaş ekibi içerisinde Sergen Yalçın’ın istekleri doğrultusunda ilerleneceği biliniyor. İlerleme neticelerine göre alternatifler ve isimlerin değişebileceğini de söyleyen Yalçın, Beşiktaş Yönetimi için transfer listesini güncellemek isteyebileceğini dile getirdi. Oyuncu sıralamasına uymak isteyen Yalçın’a 26 yaşındaki Sırp oyuncuyu önerdiler.

 

Beşiktaş Mitrovic'I Istedi. Diego Costa Yerine Gelecek Alternatifler Bulundu.

 

GALATASARAY’A BOMBA 4’LÜ GELİYOR. İŞTE O İSİMLER

SPORLIVE INSTAGRAM İLE HER ŞEY CEBİNDE!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!