Beşiktaş Ljajic Engeline Takıldı. 

Beşiktaş Ljajic Engeline Takıldı.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Ljajic Engeline Takıldı.

Alex Teixeira transferinde yeni bir engel çıktı. Beşiktaş Ljajic Engeline takıldı.

 

Beşiktaş Ljajic Engeline Takıldı. 

 

Kartalların yeni hedefinde olan Teixeira için adımlar atıldı. Beşiktaş Ljajic engeli yüzünden istediği transferde büyük bir gerilik yaşadı.

Beşiktaş’ın seri transferlerinin ardı arkası kesilmiyor. Diego Costa ile anlaşma noktasında büyük adımlara imza atan Beşiktaş için yeni bir problem ise kapıyı çalıyor. Brezya’lı futbolcu ile yolları ayırmaya çalışan Beşiktaş için yabancı sınırına dikkat çekiliyor. Bu sınıra özen gösteren Beşiktaş ise Sırp oyuncu ile imza atmak için günler sayıyor. Beşiktaş’ın uzun süredir peşinde olduğu Teixeira için imza detaylarının 2 yıllık sözleşme ile 2.5 milyon euro fiyatında anlaşmaya varıldığı biliniyor.

5 milyon euro değerindeki teklifi onaylayan Sambacı yıldız için anlaşmanın yakın olmasıyla birlikte engellerinde çevrelerinde dolandığı belirtiliyor. 31 yaşındaki tecrübeli oyuncunun bonus prim alması noktasında ise 1.5 milyon euro teklif aldığı söyleniyor. Futbolcu ile anlaşan Beşiktaş için çıkan engel ise Ljajic oldu. Beşiktaş’ın yabancı oyuncu sınırına dikkat etmesi gerektiğinden dolayı ise Ljajic ile sözleşmenin bitmesi bekleniyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!