Sergen_Yalcin

Son Dakika : Beşiktaş İmza Tartışması , 2 Milyon Dolar istedi.

Daha Fazla Göster

Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın istediği rakamlar doğrultusunda hareket etmeyen Beşiktaş Yönetiminde “Sergen Yalçın Beşiktaş’a olumsuz bakabilir.” olarak gündeme yansıdı.

 

Başarılı teknik adam Sergen Yalçın, Beşiktaş imza tartışması üzerinde bir açıklama yapmazken Beşiktaş Ekibi bir problemin olmadığını öne sürdü. Sergen cephesinden ise henüz bir açıklama gelmemekle beraber yüzler olumsuz bir görünüm sürdürmektedir.

 

Beşiktaş İmza Tartışması Ile Gündemde

 

 

“Beşiktaş imza tartışması : Bir problem yok dediler.”

Sergen Yalçın istediği rakamlar üzerinde durmayan Beşiktaş Yönetimine karşı bir açıklamada bulunmadı. Teknik adamın istediği rakam “2 milyon dolar” iken yönetimin düşündüğü rakam “10 milyon tl” olarak belirtildi. Bu konuda beşiktaş cephesi bir problem olmadığını ve uzlaşacağını söylerken yalçın cephesi henüz herhangi bir açıklamada bulunmadı. Olaylar sessizliğe bürünürken açıklamalar neticesinde gerçekleşecek bir teknik direktör değişikliği olabileceği de gündemde vurgulanıyor.

 

Beşiktaş Ile Araları Ayrılabilir

 

1000 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI. FENERBAHÇE SON DAKİKA

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!