Beşiktaş Haberi: Besiktaş Adidas Ile 5 Yıl Sözleşme Yeniledi!

Beşiktaş Haberi: Besiktaş Adidas ile 5 yıllık sözleşme yeniledi! Yeni Formalar!

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Haberi: Besiktaş Adidas ile 5 yıllık sözleşme yeniledi! Yeni Formalar!

Beşiktaş haberleri, Beşiktaş transfer haberleri, Beşiktaş gündemi, Beşiktaş transfer söylentileri sorularınıza tek cevap sporlive.net’te.

Beşiktaş Haberi: Besiktaş Adidas Ile 5 Yıl Sözleşme Yeniledi! Yeni Formalar!

Beşiktaş’ın 2021 – 2022 sezonu formaları %100 geri dönüştürülüp tekrardan kullanılabilen plastik malzemelerden elde edilerek yapıldı. Tüm formalarda Beşiktaş JK’nin en bilinen ve en güçlü sembolü olan kartal şeklindeki lisans etiketleri kullanıldı.

İşte Beşiktaş'In Yeni Sezon Formaları - 2. Foto

Beşiktaş’ın yetişkinler için forma fiyatları 359 TL olarak, genç formaları ise 269 TL olarak belirlendi. Çocuk forması şort ve çoraptan oluşan set halindeki Beşiktaş armalı giysiler ise 349 TL’lik fiyatlar ile taraflarlara sunulacak.

İşte Beşiktaş'In Yeni Sezon Formaları - 3. Foto

Adidas ile olan sözleşmesini 5 yıl daha uzattıklarını açıklayan Beşiktaş’ın başkan koltuğunda oturan Başkan Çebi, “Biz şampiyonluk coşkusunu evimizde, Boğaz’da kutluyoruz. Formalarımızı da burada tanıtmak istedik. Adidas ailesine içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizim her zaman yanımızda yer aldılar. 5 yıl daha sözleşmeyi uzattık. İnşallah şampiyonlukla dolu 5 yıl geçiririz. Taraftarımızın mutlu olduğu, coşku ile maç izleyeceği bir 5 yıl olur. Taraftarsız bir sezonu geride bıraktık. İnşallah bu sezon taraftarlarımız statta olacak. Şimdi ise taraftarlarımıza “Şampiyon sensin” diyerek sesleniyoruz. Formalar, taraftarlarımızın tadını çıkarabileceği formalar. Sponsorluklar büyük önem taşıyor. Aile olduğumuz takdirde başarı onun arkasından geliyor. Futbolcular ile, taraftarlarımız ile birlik içerisinde olmak, aile olmaktır. Sponsorlarla aile olmak büyük önem taşıyor. Adidas’a tekrardan teşekkürlerimizi sunuyoruz. Beşiktaş taraftarının da formaları giyip, kulübümüze katkıda bulunmasını diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Instagram’da son dakika haberlerine kolayca ulaşabilmek için buradaki linkten bizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

İşte Beşiktaş'In Yeni Sezon Formaları - 4. Foto

İşte Beşiktaş'In Yeni Sezon Formaları - 5. Foto

İşte Beşiktaş'In Yeni Sezon Formaları - 7. Foto

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!