Beşiktaş Biletleri Kesiyor. Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor.

Beşiktaş biletleri kesiyor.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş biletleri kesiyor. Yeni sezon hazırlıkları sürüyor.

Beşiktaş biletleri kesiyor. Sergen Yalçın’ın artık yeni sezonda listesine yerleştirmediği isimleri tek tek ayrılacağı dile getiriliyor. Alıcı için beklentide kalacak.

 

Beşiktaş Biletleri Kesiyor. Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor.

 

Geçen sezon şampiyonluğu elde eden Beşiktaş’ın kadrosunda ki yaşadığı uyumsuzluk nedeniyle başı çok ağrımıştı. Bundan dolayı Sergen Yalçın, Beşiktaş için yeni sezon hazırlıklarında bazı isimlerle yolu ayırmaya karar verdi.

Sergen Yalçın’ın 13 kişiyle Beşiktaş’ı şampiyon etmesinden sonra büyük başarıya imza atan teknik adamın sezon hazırlıklarında Adem Ljajic gibi oyuncuları da gözden çıkartmıştı. Bunun üzerine 8 ve 10 numara yerlerini doldurmak adına Alex Teixeira’yı kadrosuna katmaya çalıştı.

 

Beşiktaş Biletleri Kesiyor. Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor.

 

Beşiktaş yönetiminin bolluğu azaltmak istemesi üzerine ise kadrodan Oğuzhan Özyakup ve Adem Ljajic gözden çıkartıldığı ifadesi yer aldı.

Beşiktaş biletleri kesiyor. Yıllık ücreti 2,5 milyon euro olan Adem Ljajic ve 2 milyon euro ile de Özyakup’un isimleri çok bedel olması sebebiyle silindi. Beşiktaş’tan ayrılmak istemeyen bu iki oyuncudan Ljajic için kiralama opsiyonu ile gelen Genoa takımı ise yıllık ücretini duymasından sonra vazgeçti. Kartalhaber

GALATASARAY’DAN FLAŞ ORTA SAHA HAMLESİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!