Beşiktaş Anlaştı. İstanbul'A Geliyor. Alex Teixeira'Dan Müjde Geldi. 

Beşiktaş anlaştı. İstanbul’a geliyor.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş anlaştı. İstanbul’a geliyor. Alex Teixeira’dan müjde geldi.

Beşiktaş anlaştı. Alex Teixeira Beşiktaş’ın kadro güçlendirmesi için yaptığı anlaşmaya olumlu baktığını açıklayarak İstanbul’a geleceğini açıkladı.

 

Beşiktaş Anlaştı. İstanbul'A Geliyor. Alex Teixeira'Dan Müjde Geldi. 

 

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın bir süredir kadroyu güçlendirmek adına birçok oyuncu ile imza atacağını açıklamıştı. Listenin bir diğer ismi ise belirlendi ve açıklandı. ,

Adem Ljajic ile yabancı oyuncu sınırlaması sıkıntısı yaşayan Beşiktaş’ın transfet etmek istediği oyuncu Alex Teixeira sonunda kartalına kavuşuyor. Sergen Yalçın’ın listesinin başında bulunan isimlerden birisi olan Brezilyalı oyuncuda son noktaya ulaşıldığı ifade edildi.

 

Beşiktaş Anlaştı. İstanbul'A Geliyor. Alex Teixeira'Dan Müjde Geldi. 

 

2+1 yıllık sözleşme ve 3 milyon euro ile anlaştı.

Beşiktaş, Alex Teixeira ile anlaşma türünü de açıkladı. 3 milyon euro karşılığında 2+1 yıllık sözleşme biçimiyle prensip anlaşmasına vardığını duyurdu. Oyuncu hakkında birçok planlama yapan Sergen Yalçın ise önümüzdeki haftayı beklediğini söyledi.

İstanbul’a çarşamba günü geleceğini söyleyen Alex Teixeira’nın 7 gün kadar karantinada kalacağını ve gerekli sağlık kontrollerinden sonra imzanın atılacağını açıkladı.

Kariyerinde 429 maçta 172 gol ve 72 asiste sahip olan Alex Teixeira ile beşiktaş anlaştı. Kartalhaber

FENERBAHÇE O İSMİ GÖNDERDİ. AZİZ YILDIRIM’DAN DİREKTİF ALDILAR.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!