Beşiktaş Wallpaper

Beşiktaş, Adem Ljajic’e 2 seçenek sundu !

Daha Fazla Göster

Beşiktaş, Adem Ljajic’e 2 seçenek sundu !

Beşiktaş, Adem Ljajic’e 2 seçenek sundu ! Beşiktaş transfer haberleri. Beşiktaş Adem Ljajic. Beşiktaş transfer dedikoduları. Beşiktaş transfer söylentileri. Beşiktaş transfer gündemi.

Beşiktaş, Adem Ljajic'E 2 Seçenek Sundu !

Beşiktaş’ta yılda 3 milyon Euro maaş alan Adem Ljajic, siyah beyazlı formayı sırtına geçirebilmek için iki seçenek sunuldu; ya maaşında indirime gidilecek ya da kendisine başka bir kulüp arayacak.

Sırbistan asıllı futbolcunun menajeri ile görüşme gerçekleştiren siyah beyazlı takımın yönetimi, 2 seçenek sundu.

Beşiktaş, Adem Ljajic'E 2 Seçenek Sundu !

Adem Ljajic’in takımda kalması için fedakarlık yapması gerekecek

Bütün kulüplerin içinde bulunduğu ekonomik kriz sebebi ile bir takım sıkıntılar  yaşadıklarını söyleyen siyah beyazlı takım “Lajajic’e ödenen maaş gerçekten çok fazla. Pandemi sebebi ile yaşanan aksaklıklara karşın kulübümüz bu ekonomik yükün altından bir şekilde kalmak zorunda ama futbolcular da bazı fedakarlıklarda bulunmalılar. Veyahut başka bir kulübe kiralık veya satılık olarak gönderebilir” teklifini sundu.

Türkiye topraklarını çok sevdiğini ve ayrılmanın şu anlık söz konusu olmadığını dile getiren Ljajic’in bu öneriyi bir süre düşüneceği bilgisi edinildi.

Instagram’da son dakika haberleri için bizi buradaki linkten takip edin.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!