Beşiktaş 6 Isim Istiyor. Sergen Yalçın Ile Transfer Sezonu Başlıyor.

Beşiktaş 6 isim istiyor. Sergen Yalçın ile Transfer Sezonu başlıyor.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş 6 isim istiyor. Sergen Yalçın ile Transfer Sezonu başlıyor.

Beşiktaş 6 isim ile sezonu açıyor. Sergen Yalçın’ın Ahmet Nur Çebi ile anlaşması üzerine tek tek isimleri saydı ve planlarını anlattı.

 

Beşiktaş 6 Isim Istiyor. Sergen Yalçın Ile Transfer Sezonu Başlıyor.

 

Sergen Yalçın’ın isteği üzerine anlaşmalar başladı. Beşiktaş 6 isim ile transfer sezonunda bomba patlatacağını açıkladı. Bu transferlerde bazılarının alternatif anlaşmaları yapıldığı belirtiliyor.

Beşiktaş Sergen Yalçın konusundan anlaşmazlık noktasına gelmişti. Ahmet Nur Çebi 12 Milyon TL teklif ve 8 milyon şampiyonluk bonusu beklerken işler ters gitti. Anlaşamamaları planlanan Sergen Yalçın, Fenerbahçe kulübüne gideceği düşünülüyordu. Son anda adım atan Çebi ise 45 Milyon TL ve 5 Milyon TL şampiyonluk primi önerdi. Bu prim üzerine ise görüşmeler tekrar masaya yatınca Sergen Yalçın ile uzlaşmaya varıldı.

 

Beşiktaş 6 Isim Istiyor. Sergen Yalçın Ile Transfer Sezonu Başlıyor.

 

Sergen Yalçın ile transfer sezonu başlatan Beşiktaş, 6 isim saydı. Bunların transferinin gerçekleştirilmesi için ise pozisyonlar ve oyuncular hakkında liste açıklandı. Liste içerisinde önceliğin santrafor ve stoper ve orta saha olacağı söylenildi. Rozzier ve Ghezzal noktasında bir ilerleme kaydetmeyen Kartallar, transferlerin netlik durumuna göre de defansı güçlendirmek için sağ ve sol bek oyuncularında arayışa geçtiler.

 

Sergen Yalçın bu durumda ilk önceliğin golcü rolüne önem verilmesi olduğunu öne sürdü. Kamp süresinin başlatılana kadar 3 pozisyonun transferinin bitmesi gerektiğini savunan Yalçın, Salih Uçan ile anlaşma sonrasında Kenan Karaman ile prensip anlaşmasına varıldığını ifade etti. Aboubakar’ın yerine 2 adet transfer gerçekleştirecek olan Beşiktaş,  Diego Costa noktasında vurgulama yaparak Sergen Yalçın’ın önem verdiği oyuncuya kavuşmak istiyor. Son teklif üzerine ise bir hafta içerisinde Diego Costa’nın cevabının geleceği açıklandı.

 

Beşiktaş 6 Isim Istiyor. Sergen Yalçın Ile Transfer Sezonu Başlıyor.

 

Beşiktaş 6 isim ile kararlaştırdı. Bu sayı daha da artabilir.

Sezon başından bu yana 10 numara olan Adem Ljajic’in yerine yeni oyuncu düşünen Yalçın, Alex Teixeira hakkında istekli olduğunu belirtti. Oyuncu transferinin gerçekleşmemesi durumunda ise önümüzdeki sezon tekrar bir oyuncu girişimine girmesi gerektiğini vurguladı. Stoper eksiğini gidermek isteyen Yalçın, Brezilya Ligi’nden Leo Pereira noktasında düşünceleri bulunuyor. Alternatif stoper için ise Sırp oyuncu Uros Spaiç konusunda notlarını aldığını açıklıyor.

 

Kaleci değişikliği için ise Yalçın’ın planı Ersin’in yüksek satış fiyatı sonrasında şartları zorlayarak yeni bir Alman kaleci planladığını bildirdi. 2 sezonluk zarar ettiren ve Beşiktaş noktasında pişmanlık sebebi olan Douglas ve Lens’i ise 4 milyon Euro kar getirmesi için transfer edeceğini bildirdi.

 

GALATASARAY KAP HAKKINDA BÜYÜK BİR ADIM ATIYOR. 5 İSİM SAYDI.

INSTAGRAM İÇİNDE SPORLIVE HABERLERLE SENDE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!