Andriy Lunin Beşiktaş Ile Anlaşmada | Beşiktaş Spor Haberleri

Andriy Lunin Beşiktaş Transferi Son Dakikaya Yansıdı. Beşiktaş’lı Oyuncuya teklif geldi.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde transfer sezonu başladı ve akıcı geçen transfer döneminde birçok oyuncu Beşiktaş ile anlaştı.

Andriy Lunin Beşiktaş Ile Anlaşabileceği Düşünülüyor. Beşiktaş Haberleri

 

Andriy Lunin Beşiktaş Transferi üzerine anlaşan oyunculardan birisi oldu. İspanya yıldızı Real Madrid takımının kalecisi Lunin’i kiralamak için harekete geçtiği belirtildi.

Andriy Lunin Beşiktaş takımı tarafından kiralık teklif edileceği planlıyor.

Şampiyonluk adına Sergen Yalçın ile birlikte çalışarak kendini kanıtlayabileceği düşünülen Real Madrid Kalecisi Lunin’in, Granada takımından aldığı teklif neticesinde Beşiktaş’a göre yön vermek istediğini açıkladı. Bu Açıklama üzerine ise Beşiktaş ile anlaşmayı planlayan Ukrayna’lı kaleci, Real Madrid’in vazgeçilmez kadrosunda yerini almak için Beşiktaş’ta kendini gösterebileceğini iddia ederek harekete geçirmeyi sağladı. Bu hareket sonrasında 22 yaşındaki genç futbolcuya teklif için hazırlanan Kartallar, Real Madrid’in kalecisi Lunin için birçok takımdan teklif geldiğini ve en yakın olanın da Granada kulübü olduğunu öğrendi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!