Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi ; MHK İyi Niyetli Değil!

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Çebi ; ” Hatta Medyada bazı Beşiktaşlıların, Beşiktaş’ın zarar göreceği söylemlerden, kasıtlı olarak davranmalarından vazgeçmelerini rica ediyorum. Beşiktaş köklü bir kulüptür. Bu tür gayretler saygı veya değer görmeyecektir. Bunları bilmelerini rica ediyorum” diyen Çebi, “TFF ve MHK’nın birileri şampiyon olsun diye bir niyetleri olduğunu sanmıyorum.” açıklamasını yaptı.

Ahmet Nur Çebi, “Lig ilginç, düşme hattındaki birçok takım can havliyle şampiyonluğa oynayan takımlardan puan alıyor. Şampiyon olmuş Başakşehir’in verdiği mücadeleye bakıyoruz, son maçına bakıyoruz. İlginç gelişmeler. İlginç olaylar” ifadelerini kullandı.

Hatta Çebi düzenlediği basın toplantısında, “Son 2 haftada yaşadığımız puan kayıpları sonrasında kamuoyunda şampiyon olamayacağımız yönündeki algının art niyetli olduğunu düşünüyoruz.

Ben ve arkadaşlarım şereflik şampiyonlukları kovalayan bir ekibiz. Bundan yolumuzu değiştirmeyeceğiz. Şampiyonluklar ekip işidir. Tekik kadro, futbolcular ile birlikte inandık.

Aynı zamanda Ahmet Nur Çebi ; ”Bütün Beşiktaşlıların da buna inanmasını istiyorum. Bu senenin şampiyonu 13. sıradayken de Beşiktaş diyordum. Lideriz yine diyorum. Şampiyon yine biziz. Onurlu ve şerefli şampiyonluk kovalayan Beşiktaş, bunu bu sezon görecektir” .

Üstelik yorumculara da seslenen  Çebi, “Bizim puan kaybımıza sebep olan Anadolu takımlarının aynı oyunlarını rakiplerimize karşı oynayacağına da inanıyorum. Medyada bazı yorumcular, Beşiktaş kötü oynuyor, eliyle şampiyonluğu verdiği algıdan vazgeçmeli. Bunları camiamız dikkate almasın” diye konuştu.

Takımda eksikler göze çarpıyor. Geçtiğimiz  haftalarda olmayan ancak maça 11’de başlayan Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Vincent Aboubakar, bir kez daha sakatlık yaşadı. İlk yarının son dakikalarında sakatlanan Aboubakar, oyuna devam edemedi. Kamerunlu futbolcunun yerine ikinci devrenin başında girdi.

Ahmet Nur Çebi ; Mhk İyi Niyetli Değil!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!