Ahmet Nur Çebi İstifa Etti. | Spor Haberleri Beşiktaş Gündemi

Ahmet Nur Çebi İstifa etti. Son Dakika Bomba Gündem.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş’ın başkanı Ahmet Nur Çebi tarafından gelen açıklamaya göre Kulüpler Birliği Başkanlığı’ndan ayrıldı.

Ahmet Nur Çebi İstifa Etti. Ani alınan karar öncesinde yapılan toplantılar sonrasında açıklamalar üzerine ilerleyen başkan, Toplantı açıklamasına ilişkin detaylarda bulundu.

 

Ahmet Nur Çebi İstifa Etti. Beşiktaş Haberleri

Ahmet Nur Çebi İstifa Etti. Beşiktaş’a açıklama yaptı.

TRT Spor üzerinden açıklanan haberi yayan basına karşı açıklamalarda bulunan Ahmet Nur Çebi’nin sözlerindeki detayların yanlış anlaşıldığı ifadesi büründü. Bunun üzerine ise basın toplantısı yapıldı. Yapılan basın toplantısı için Kulüpler Birliği Yönetimi’ni ele aldı. İşlerin yoğunluğu ve gidişatı nedeniyle bu konuda bir istifasının bulunmadığını açıklayan Çebi, Kulüpler Birliğinin yönetiminden ayrılığını ama kulüpten ayrılmadığını ifade etti. Elinden geleni yapmaya devam edeceği noktasında ise söz verdiğini açıkladı.

 

İstifa Etmedim. Başkanlık yapmayacağım.

6 Temmuz’da Genel kurulun var olduğunu söyleyen Ahmet Nur Çebi, görevini devam ettireceği tarihi de 6 Temmuz’a kadar olacağını belirterek sadece genel kurula adaylığını koymayacağını söyleyerek sözünü bitirdi.

 

FENERBAHÇE BAŞKANLIK ADAYLARI 

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!