Beşiktaş’tan Tff’ye Başvuru!

Ahmet Nur Çebi ‘den Açıklamalar

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Çebi düzenlediği basın toplantısında, “Son 2 haftada yaşadığımız puan kayıpları sonrasında kamuoyunda şampiyon olamayacağımız yönündeki algının art niyetli olduğunu düşünüyoruz.

Ben ve arkadaşlarım şereflik şampiyonlukları kovalayan bir ekibiz. Bundan yolumuzu değiştirmeyeceğiz. Şampiyonluklar ekip işidir. Tekik kadro, futbolcular ile birlikte inandık.

Ahmet Nur Çebi ; ”Bütün Beşiktaşlıların da buna inanmasını istiyorum. Bu senenin şampiyonu 13. sıradayken de Beşiktaş diyordum. Lideriz yine diyorum. Şampiyon yine biziz. Onurlu ve şerefli şampiyonluk kovalayan Beşiktaş, bunu bu sezon görecektir” .

Yorumculara da seslenen Ahmet Nur Çebi, “Bizim puan kaybımıza sebep olan Anadolu takımlarının aynı oyunlarını rakiplerimize karşı oynayacağına da inanıyorum. Medyada bazı yorumcular, Beşiktaş kötü oynuyor, eliyle şampiyonluğu verdiği algıdan vazgeçmeli. Bunları camiamız dikkate almasın” diye konuştu.

 

Üstelik önümüzde ligin bitmesine 6 hafta var. Özellikle puan kaybettiğimiz maçlarda küme düşme hattındaki takımlar da vardı. Bu takımların bize karşı mücadelesini rakiplerimize karşı da vereceğinden şüphem yok. Dolayısıyla onların da puan kaybedeceklerini düşünüyorum. Bu da Beşiktaş’ın şampiyonluk yolunda hesaba kattığım bir kurgudur.

Aynı zamanda medyada bazı yorumcuların yapmış olduğu algılardan vazgeçmelerini talep ediyorum. Bu bizim camiamıza zarar vermek açısından yapıldığını düşünüyorum. Bunların yapanların arkasında farklı hesap farklı kitap olduğunu düşünüyorum”.

 

Aboubakar tekrar sakatlandı

Geçtiğimiz  haftalarda olmayan ancak maça 11’de başlayan Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Vincent Aboubakar, bir kez daha sakatlık yaşadı. İlk yarının son dakikalarında sakatlanan Aboubakar, oyuna devam edemedi. Kamerunlu futbolcunun yerine ikinci devrenin başında Georges-Kévin N’Koudou oyuna girmişti.

Ahmet Nur Çebi 'Den Açıklamalar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!