3333

Ahmet Nur Çebi Açıkladı! Elimi Öptü ve Helalleştik!

Daha Fazla Göster

Ahmet Nur Çebi Açıkladı! Elimi Öptü ve Helalleştik!

 

Beşiktaş Kulübünün Takım Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş kulübünün transfer çalışmaları hakkında D-Smart’ta konuştu. Dorukhan ile Ankara’dan dönerken konuştuğunu dile getiren Ahmet Çebi, “Kendisine önce bir takım sözler verilmiş, birde sakatlandı. Fiziksel ve mental açıdan bir çok sıkıntı yaşadı. Futbolcuları yönlendiren çok kişi var. İzninizle yurt dışında top oynamak istiyorum dedi ardından elimi öptü. Bende şu sözleri ekledim “gurur duyarım“. Milli Takımda bir süreci olacak, burası bir baba ocağı gibidir istediği zaman döner istediği zaman oynar dedi.

Dorukhan Beşiktaş’a Veda Etti

Ahmet Nur Çebi Açıkladı! Elimi Öptü Ve Helalleştik!
Ahmet Nur Çebi Açıkladı! Elimi Öptü Ve Helalleştik!

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, futbol teknik direktörü olan “Sergen Yalçın’ın performansını beğendiğini ve yola birlikte devam etmek istediklerini belirterek, “Biz Sergen hocamızla beraber yola devam edeceğiz ve niyetimiz bu. O’nun da aynı düşüncede olduğunu biliyorum. Şuan tatil yapma zamanı onu gerçekten çok seviyorum, sorun yaşamayacağımızı da biliyorum”. dedi

Beşiktaş Başkanı Çebi’nin Verdiği Röportaj

Ahmet Nur Çebi Açıkladı! Elimi Öptü Ve Helalleştik!
Ahmet Nur Çebi Açıkladı! Elimi Öptü Ve Helalleştik!

Neticede borç 3.5 Milyar Lirayı aşmış durumda. Geçmişten gelen borçlar bunlarla birlikte ve buna son derece dikkat etmemiz lazım eğer dikkat edemezsek Beşiktaş kötü duruma düşer.

Eylül ekim ayına dönersek, o zamanlarda bir yazı kaleme almıştım. Ne yaptın sen diye bir sürü tepki gelmişti, nasıl olacak bu tablo? bu takım nasıl düzelecek diye sitem etmiştim.

O yazı beni çok hırslandırdı ama ben de işin görülemeyen tarafından haberdar idim. Şampiyonluk aşamasında beni daha da hırslandıran bir yazıydı. O yazı için teşekkür ediyorum. O yazı bizim için son derece hayırlı oldu.

Prensiplerimden Vazgeçmeyeceğim!

Kadroyu teknik adamlar dizayn ederler. Mevcut olanı korumak ile ilgili planımız da var. Kadromuza belki iki belki üç kişi takviye yapabiliriz. Kulübün yaşayabilmesi için prensiplerimden asla vazgeçmeyeceğim. dedi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!