Adem Ljajic Performansı Şaşırttı. Takım Bulabilir.

Adem Ljajic Performansı Şaşırttı.

Daha Fazla Göster

Adem Ljajic Performansı Şaşırttı. Takım bulabilir.

Adem Ljajic performansıyla bütün Beşiktaş camiasını şaşırttı. Böyle giderse yeni takımı belirleneceğinden söz edildi.

 

Adem Ljajic Performansı Şaşırttı. Takım Bulabilir.

 

Beşiktaş’ın bir süredir takımdan ayırmayı planladığı futbolcu Adem Ljajic, yeni sezonda hazırlık dönemiden gösterdiği performans ile Beşiktaş camiasında şaşkınlığa sebep oldu.

Performansının devam etmesi neticesinde güzel bir takıma yerleşebileceği düşünülen futbolcunun geçtiğimiz sezona oranla daha iyi oynamasıyla beraberinde Beşiktaş’ta kalma durumunun da gerçekleşeceğine gönderme yaptı.

 

Adem Ljajic Performansı Şaşırttı. Takım Bulabilir.

 

Beşiktaş yönetimi bu başarısından önce kendisi için 2 milyon 250 bin euro teklifle takımdan ayırmayı planlıyordu. Bu durumun aksi ise bu sezonda Adem Ljajic ile birlikte göze batan Gökhan Töre’nin antrenmanda istekli davranışları ve çalışma stilleriyle başarabilecekleri konusunda iddialı davranışları göze çarptı.

Bir başka göze çarpan oyuncular ise antrenmanlarda son soluk çalışan Kenan Karaman ve Salih Uçan oldu. Yeni transferlerin bu denli istekli ve uyumlu çalışması ise Sergen Yalçın’ın istediği düzeyde gitmesini sağlıyordu. Sergen Yalçın’ın Adem Ljajic performansı sonrasında yeni gelişmelere yön vereceğine dair açıklamalarda bulundu.

 

TRABZONSPOR’DAN BEŞİKTAŞ’A BÜYÜK ÇALIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!