Abdullah Avcı

Son Dakika Spor Haberi: Beşiktaş’ın Abdullah Avcı Bombası!

Daha Fazla Göster

Son Dakika Spor Haberi: Beşiktaş’ın Abdullah Avcı Bombası!

Trabzonspor Abdullah Avcı
Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’nun Oğulcan Çağlayan davası esnasında Sarı-Kırmızılı takım için açmış olduğu “mahkeme” yolunu Kartal da değerlendirdi. Avcı’ya 17 milyon 130 bin Türk Lirası değerinde bir fesih tazminatı ödemek durumunda kalmak istemeyen siyah-beyazlı kulüp transfer yasağı alma durumundan da kurtulmayı başarabildi.
İşte çok fazla sevilen ve oynanan sporlar arasında yer alan futbolda son Dakika gelişen haberlerden biri olan Abdullah Avcı haberi ile ilgili çarpıcı detaylar…

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’nun Oğulcan Çağlayan davası esnasında futbolda en çok bilinen takımlar arasında yer alan Galatasaray takımı için açmış olduğu “mahkeme” yolunu Beşiktaş takımı da kullandı. Siyah-Beyazlı Ekip, Abdullah Avcı yaşanmış olan tazminat anlaşmazlığı durumunu Bölge Adliye Mahkemesi’ne taşıma kararı aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, 27 Mayıs tarihinde Beşiktaş takımında eski teknik direktörü olarak yer almış olan Abdullah Avcı’ya tam tamına 17 milyon 130 bin Türk Lirası değerine sahip bir tazminatı ödemesine hükmetmiş bulunmaktaydı. Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’nun bu kararından sonraki zaman diliminde sportif olarak tükenmiş olan siyah-beyazlı ekip, aynı Galatasaray takımı gibi nefesi Bölge Asliye Mahkemesi’nde aldı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!