Ergin Ataman Fenerbahçe Transferi Için Konuştu. | Spor Haberleri

Ergin Ataman Fenerbahçe için yanıtladı. Teklif gelirse ne dersiniz ?

Daha Fazla Göster

Anadolu Efes Baş antrenörü Ergin Ataman, iyi oyunculuğun saygı ve uyum olarak nitelemesiyle birlikte, verilen emeğin kaybedilmemesi hakkındaki detaylardan bahsetti.

 

Ergin Ataman Fenerbahçe tarafından gelebilecek transfer için yanıtlarını iletti. Yanıtlarından en önemlisi ise bahsettikleri büyük formülden açıkladı. Formül sonrasında ise herhangi bir transfer için ne gibi cevaplar vereceğini yanıtladı.

 

Ergin Ataman Fenerbahçe Için Yanıtladı. | Spor Haberleri

 

Ergin Ataman Fenerbahçe transfer teklifine ne cevap verirsiniz?

Anadolu Ajansının “İletişim ortağı” rolünde bulunan Antalya Diplomasi Formu (ADF) tarafınca düzenlenmiş olan Gençlik Forumu’nda Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile gençlerin kendilerine yönelttikleri soruları cevaplamaya çalıştılar. Formüş neticesinde açıklamalarda yer eden ” Büyük formülümüz samimiyet , saygı ve arkadaşlık çevresidir. Birbirleriyle iyi anlaşabilen bir takım hali hazırda başarıları yakalayan bir takım olmaktan bambaşka bir seviyeye atlayacaklardır. Bu konuda ise hedeflerimizi yükseltmemiz aynı zamanda onların dayanışma kalitesini de artırmaya yöneliktir.” şeklinde belirtti.

 

Ergin Ataman Fenerbahçe'Ye Yanıt Verecek Mi ? | Basketboll Haberleri

 

Başarı istiyorsak emek sarf etmeliyiz. Emeksiz yemek olmaz

Emek noktasına vurgu yaparak başarının ana kaynağının başarıyı edinmekle rehavete kapılmamaları gerektiği gibi başarısızlıkta da ders edinerek ilerlemeleri gerektiğini vurgulayan Ataman, “Hedefimiz hayaller ile değil gerçekler ile yüzleşmelidir. Bu yüzden gerçekler ile hayal kuruyoruz. Bu sayede başarıyı elde ediyoruz.” sözleriyle Fenerbahçe’nin transfer sorusunu yanıtladı.

 

Ergin Ataman : Spor Haberlerinde Fenerbahçe Için Konuştu.

 

Ergin Ataman Fenerbahçe için yanıtladı. Takımınıza teklif gelirse ne yaparsınız ? 

Kabul noktasında belirgin bir cevap vermeyen Ataman, ileriye dönük konuda güzel bir rekabet olduğunu belirtti. “Euro League noktasında Galatasaray’da Anadolu Efes’te Türkiye ile şampiyon oldum. Bu konuda çok fazla rekabet içerisindeyiz ve Fenerbahçe bana teklif yapmayacaktır.” Diyerek sözlerini noktaladı.

 

TÜRKİYE 1-3 İSVİÇRE YENİLGİSİ ÜZDÜ

SPORLIVE INSTAGRAM

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!