Basketbol Sporunda Bounce Pas Nedir

Basketbol Sporunda Bounce Pas Nedir? Terimin Kökeni Nereden Gelmektedir?

Daha Fazla Göster

Basketbol Sporunda Bounce Pas Nedir? Terimin Kökeni Nereden Gelmektedir?

Eğer bu makaleyi okuyor iseniz muhtemelen dünya çapında bir çok insanın sevdiği ve çok aktif bir şekilde oynadığı basketbol sporundaki Bounce Pas teriminin kökeninin nereden geldiğini veya Bounce Pas teriminin dünya çapında bir çok insanın sevdiği ve çok aktif bir şekilde oynadığı basketbol sporunda ne anlama geldiğini merak ediyor olabilirsiniz. Eğer merak ediyor iseniz doğru makaleyi okuyorsunuz. İşte dünya çapında çok fazla sevilen ve çok aktif bir şekilde oynanan basketbol sporundaki bir Bounce Pas hakkında bilgiler..

Dünya Çapında Bir Çok İnsanın Sevdiği Ve Çok Aktif Bir Şekilde Oynadığı Basketbol Sporunda Bounce Pas Nedir ?

Dünya çapında bir çok insanın sevdiği ve çok aktif bir şekilde oynadığı basketbol sporundaki Bounce Pas terimi, oynanan basketbol oyunu içerisinde yer alan basketbol oyuncularının birbirlerine yere atılıp daha sonra sıçrama hareketi yaparak verilen pastir şeklinde açıklığa kavuşturulabilir.

Dünya Çapında Bir Çok İnsanın Sevdiği Ve Çok Aktif Bir Şekilde Oynadığı Basketbol Sporunda Bounce Pas Teriminin Kökeni Nereden Gelmektedir ?

Dünya çapında bir çok insanın sevdiği ve çok aktif bir şekilde oynadığı basketbol sporunda oynanan basketbol oyunu içerisinde yer alan basketbol oyuncularının birbirlerine yere atılıp daha sonra sıçrama hareketi yaparak verilen pastir şeklinde açıklığa kavuşturulabilen Bounce Pas teriminin kökeninin nereden geldiği konusunda herhangi bir bilgi sahibi değilim fakat Türkçe karşılığı zıplayan olarak çevrilen Bounce kelimesi basketbol sporundaki terimin karşılığı ile uyuşturucu için konulmuş olabilir. E zaten bu bir pas hareketi olduğu içinde ismine bounce pas denmiş olabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!